Diskrétní a rychlá doprava

Pondělí - Pátek do 16:00 odesíláme dnes, dostanete zítra

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.400 Kč

vibrátory levně


Vibrátory na klitoris

JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1285 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 599 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 999 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 985 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 499 Kč


Vibrátor na klitoris

Mezi speciální erotické pomůcky se řadí mimo jiné také vibrátor na klitoris. Ten může mít dvě různé podoby. Využívá se jako součást multifunkčních vaginálních vibrátorů, kdy je stimulován při uspokojování také klitoris, nebo se může jednat o samostatný vibrátor, který se zaměřuje pouze na stimulaci klitorisu a uspokojování pouze klitorální metodou. Je celá řada žen, které jsou schopné dosáhnout orgasmu pouze touto cestou. Vyzkoušejte proto různé možnosti uspokojování dříve, než zanevřete na erotické hračky a sexuální uspokojování úplně.

V oblasti klitorálních hraček existuje několik modelů erotických pomůcek, které fungují většinou na bázi vibrací. Pokud nechcete zrovna multifunkční vibrátor, jelikož vám přijde drahý nebo zbytečný, můžete si pořídit samostatný vibrátor na klitoris, který je často zamaskován v drobných pomůckách, které na první pohled ani jako vibrátory nevypadají. Nejčastěji jsou proto využívány vibrátory v podobě rtěnky nebo jiného předmětu, aby v kabelce nepůsobily tak nápadně.

Kromě vibrátorů na klitoris se můžete setkat také s vibračními hračkami do vody pro dráždění klitorisu, vibrační kalhotky a motýlci. Aby se vám partner necítil při těchto hrátkách odstrčený, můžete si pořídit navíc vibrační kroužek, který partnerovi navléknete na penis, a výstupek tohoto kroužku vás bude příjemně stimulovat na klitorisu. Můžete tak objevit nové možnosti při sexu a zároveň si zpestřit erotické zážitky v posteli.