Diskrétní a rychlá doprava

Pondělí - Pátek do 16:00 odesíláme dnes, dostanete zítra

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.400 Kč

vibrátory levně


Vibrator s přísavkou

JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1085 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 599 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 699 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 699 Kč


Vibrátor s přísavkou

Pokud si chcete užít uspokojení s vibrátorem a mít při tom volné ruce, můžete velmi efektivně využít vibrátor s přísavkou. Existuje celá řada modelů, které máte na výběr. Realistické vibrátory s přísavkou jsou nejoblíbenější. Většinou mají také výrazné žilkování, které je posunují mezi nejvzrušivější vibrátory vůbec. Vibrátor s přísavkou nemusí nutně obsahovat vibrační tělísko. Velmi často se jedná o klasické imitace údů, které slouží k uspokojení ženy.

Hlavní účel vibrátoru s přísavkou je zjednodušení uspokojování pomocí erotických pomůcek. Pokud totiž použijete tento vibrátor, máte navíc volné ruce, které můžete využít k dalšímu uspokojování například stimulací klitorisu. Také máte na výběr mnohem více poloh, než u klasických vibrátorů, kdy většinou musíte ležet na zádech, abyste se mohla klasickým ručním vibrátorem uspokojovat. U vibrátoru s přísavkou můžete využít mnoho dalších poloh podle toho, kam jej upevníte.

Vibrátor s přísavkou můžete velmi snadno umístit na stěnu, dveře, nábytek nebo podlahu a poté se libovolně uspokojovat. Vibrátor obsahuje ve své spodní části silnou přísavku, která udrží vibrátor ve své poloze při jakémkoliv užívání. U větších vibrátorů dávejte proto pozor, zda je přísavka dostatečně velká a zda je schopna větší a těžší vibrátor udržet nejen na podlaze ale také na nábytku, kdy je zátěž pro přísavku větší.