Diskrétní a rychlá doprava

Pondělí - Pátek do 16:00 odesíláme dnes, dostanete zítra

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.400 Kč

vibrátory levně


Silikonový vibrátor

JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1185 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 985 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 865 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 985 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 985 Kč


silikonový vibrátor

Mezi nejluxusnější vibrátory se řadí v dnešní době silikonový vibrátor. Nabízí díky hypoalergenní materiálu možnost využití pro kohokoliv bez nežádaných následků. Využití silikonových vibrátorů je přitom velmi široké, jelikož jsou dobře omyvatelné a snadno se nezanáší. Silikonový materiál je navíc velmi příjemný a budí téměř dojem pravé kůže. Nehrozí u něj ani riziko zápachu umělotiny nebo vypouštění ftalátů. Ze všech vibrátorů je tento tedy nejvíce spolehlivý.

Silikonový vibrátor je často vyráběn v designu pravého mužského údu. Modernější silikonové vibrátory jsou často více nenápadné a vyrábějí se v různých barvách a moderních provedení. Materiál, ze kterého se vyrábějí silikonové vibrátory, se používá mimo jiné i na celou řadu dalších erotických pomůcek. Velmi příjemné jsou například Venušiny kuličky ze silikonu, nebo umělé vagíny pro muže. Základ erotických hraček je totiž vždy v materiálu. Jistě si raději zvolíte materiál z umělé kůže než z tvrdého plastu.

Další předností silikonových vibrátorů je jejich dobrá tepelná vodivost a schopnost udržet tělesnou teplotu mnohem déle, než jakékoliv jiné materiály. Je sice pravdou, že jsou silikonové vibrátory o něco dražší než ostatní, nabízejí ovšem mnohem více příjemné zážitky, které můžete doplnit s vhodnými erotickými hračkami pro dráždění ostatních citlivých částí ženského těla.