Diskrétní a rychlá doprava

Pondělí - Pátek do 16:00 odesíláme dnes, dostanete zítra

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.400 Kč

vibrátory levně


Nejprodávanější vibrátory za rok 2012 na českém internetu

JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1.299 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1.299 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1.299 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1.299 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1.299 Kč


Vibrátor odeco

Vibrátor Odeco je inteligentní erotická pomůcka pro vaginální stimulaci, která je vyrobena ze 100% silikonu. Silikon je jedinečný materiál, který se rovněž využívá ve zdravotnictví. Je zároveň hypoalergenní a může být proto používán také těhotnými nebo kojícími ženami, které rovněž touží po uspokojení. Vibrátory Odeco ale vystupují z davu také svým designem. Kromě precizního tvarování a zpracování se také vyznačuje moderní technologií, která vám je schopna poskytnout maximální uspokojení.

Vibrátor Odeco Inemes

Jedním z oblíbených modelů je vibrátor Odeco Inemes, který zaujme každou ženu již pouhým vzhledem. Také nabízí mnohem pohodlnější uchopení pomocí prstence, který je umístěn na jeho spodní části. Bude se vám tak s tímto vibrátorem mnohem lépe manipulovat. Vibrátor Odeco Inemes nabízí sedm různých stupňů vibrací a pulzací. Rozhodně se vám tedy nestane, že by vás funkce vibrátoru omrzela. Celý dojem doplňuje navíc LED osvětlení, které vytváří z tohoto modelu vibrátoru naprostý originál.

Vibrátor Odeco Rabbit

Další oblíbený model vibrátorů Odeco je Rabbit, který dokáže stimulovat kromě vagíny také klitoris a tím je jedním z nejluxusnějších multifunkčních vibrátorů vůbec. Vibrátory Odeco Rabbit jsou navíc velmi dobře cenově dostupné a staly se i proto jedním z nejoblíbenějších vibrátorů pro ženy. Tento vibrátor patří zároveň i mezi erotické vychytávky, jelikož má ten nejoriginálnější design v podobě vibrátoru s výstupky nebo propletených vibrátorů se dvěma konci, kdy jeden stimuluje vagínu a druhý klitoris.

Vibrátor Odeco Freyja

K jednodušším designům s maximálním využitím patří vibrátor Odeco Freyja, který se na první pohled může zdát naprosto obyčejný a nenápadný. Ve skutečnosti má ale několik výhod, které byste u jiných vibrátorů těžko hledali. Jeho největší předností je velmi tichý chod a zároveň také možnost stimulaci bodu G díky prohnuté špičce vibrátoru. Celkem nabízí sedm různých chodů, které vás nenechají na pochybách, že jste zvolila opravdu dobře. Pokud toužíte po tichém a nenápadném společníku, je pro vás Odeco Freyja absolutně jasnou volbou.

Vibrátor Odeco Hermes

Posledním nejčastějším modelem vibrátorů Odeco je Hermes. Ten je jako stvořený pro maximální rozmazlování ženy. Jemný sametový povrch nabídne mnoho jedinečných erotických zážitků. Odeco Hermes nabízí netradiční a originální designy v podobě pestrých a bláznivých barev. Tento vibrátor je jako stvořený pro nespoutané rebelky. I samotná barva je při výběru vibrátoru důležitá, jelikož rozhoduje o množství fantazie ženy při uspokojení. Díky promyšlené technologii vibrátorů Odeco si můžete vybrat různé programy, které vás budou během uspokojování maximálně hýčkat.