Diskrétní a rychlá doprava

Pondělí - Pátek do 16:00 odesíláme dnes, dostanete zítra

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.400 Kč

vibrátory levně


Vibrátor XXL

JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1299 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 1599 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 599 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 999 Kč


Vibrátor XXL

Nadměrné vibrátory xxl se vyznačují nadprůměrnou délkou nebo šířkou. Často zapadají do zařazení oba rozměry. Pokud jste tedy náročnější uživatelkou erotických pomůcek a klasické rozměry vám nestačí nebo vás neuspokojují, či potřebujete občas ozvláštnit své sexuální praktiky. Můžete vyzkoušet opravdu nadstandardní vibrátory. Někdy mohou ženám přinést dosud nepoznané potěšení. Vibrátor xxl se hodí také pro ženy, které mají rádi tvrdší sex.

Velké vibrátory se volí v případě větších rozměrů vagíny žen. Některé jsou dokonce schopny dojít uspokojení pouze v případě těsného styku a po vyplnění vagíny. Pro takové příležitosti je pak vibrátor xxl vhodný. Rozhodně byste jej neměly používat pro anální hrátky nebo mělké průniky do pochvy. Kromě toho, že je vibrátor xxl velký, je i těžký a mohli byste se při špatném zacházení zranit. Často mají obrovské vibrátory tmavší barvu.

Některé maxi vibrátory mohou mít dokonce délku kolem 50 centimetrů. Je ale jasné, že takové rozměry žádná žena nevyužije naplno. Podobné vibrátory se proto využívají pouze jako žertovné dárky, kdy mohou spíše pobavit, než uspokojit. Před výběrem vhodného vibrátoru pečlivě dbejte na své požadavky a neustupujte ze svých potřeb, jinak vám vibrátor nemůže přinést požadované vzrušení ani uspokojení. Vibrátor xxl volte pouze tehdy, když vám klasické rozměry vibrátoru nestačí.