Diskrétní a rychlá doprava

Pondělí - Pátek do 16:00 odesíláme dnes, dostanete zítra

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.400 Kč

vibrátory levně


Anílní vibrátor

JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 299 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 535 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 599 Kč
JoyStick červený silikonový silikonový 100% kvalitaDoporučujeme 499 Kč


Anální vibrátory

Anální vibrátory jsou oproti klasickým vibrátorům zcela jinak tvarované. Ať má totiž anální vibrátor jakýkoliv tvar a je z jakéhokoliv materiálu, vždy je vespod výrazně rozšířen, aby nedošlo k vklouznutí vibrátoru dovnitř těla. Jelikož používání klasických vaginálních vibrátoru pro anální hrátky není vůbec vhodné a často to může být i nebezpečné, vznikla celá kolekce speciálních análních vibrátorů, které jsou maximálně přizpůsobeny ženám i mužům.

Anální vibrátory jsou tvarované naprosto jinak, než klasické vaginální vibrátory. Je to důležité pro mnohem lepší stimulaci citlivých oblastí. Anální vibrátory jsou také mnohem měkčí, jelikož konečník je mnohem citlivější. Při análním dráždění je velmi důležitá maximální opatrnost. Rozhodně není na místě žádný spěch. Vždy používejte dostatečné množství lubrikačního gelu, který anální hrátky usnadní a navíc vám přinese naprosto nové zážitky uspokojení.

Na rozdíl od vaginálních vibrátorů je u těch análních zabudován vibrační motorek ve spodní části, aby mohl lépe stimulovat nervová zakončení v konečníku, který je z celé anální části nejcitlivější. Pokud prozatím nemáte s análními vibrátory dostatek zkušeností, volte pro začátek raději užší vibrátory, které pro vás budou mnohem více přijatelné. Naprosto jedinečné pocity můžete zažít díky speciálním análním korálům.